Na osnovu zaključaka kolegijuma Prirodno-matematičkog fakulteta održanog 22.09.2021. godine, obaveštavamo Vas da će realizacija nastave (predavanje i vežbe) u novoj školskoj godini na Departmanu za fiziku započeti uživo, uz poštovanje svih neophodnih mera u uslovima pandemije korona virusa, vodeći računa o dozvoljenim kapacitetima učionica, laboratorijskog prostora i amfiteatara.

Raspored predavanja i vežbi će, kao i tokom prethodne školske godine biti prilagođen realizaciji nastave u manjim grupama. Iskustvo iz prethodnog perioda je pokazalo da je upravo zbog manjeg broja studenata fizike u odnosu na studente drugih Departmana Fakulteta, moguć ovakav vid realizacije nastave.

Ukoliko se u bilo kom trenutku pojavi potreba za online izvođenjem nastave iz određenog predmeta, odnosno za odredjenu grupu studenata, predmetni nastavnici ce predložiti, tj. konstatovati prelazak na online nastavu, i nastava će nastaviti da se izvodi u online režimu, dok to bude neophodno.