Trg Dositeja Obradovića 4, 21000 Novi Sad021/485-2800

Predispitne obaveze

Svi studenti (koji su u statusu obnove i oni koji imaju nepoložene predmete iz ranijih godina studiranja) nisu u obavezi da pohađaju nastavu iz predmeta u školskoj godini 2021/2022. (predmet koji je student ranije odslušao i ima potpis od predmetnog profesora), ali predmeti moraju da budu upisani. Studentima se priznaju sve predispitne obaveze koje su ranije odradili. Student, koji želi, može ponovo da pohađa nastavu iz predmeta i tada je u obavezi da se obrati predmetnom nastavniku kako bi bio raspoređen u odgovarajuću grupu. Takođe i ostali studenti se moraju javiti predmetnom profesoru kako bi bili evidentirani zbog dobijanja elektronskog potpisa na kraju zimskog, odnosno letnjeg semestra.

Cena espb za odslušane, a nepoložene predmete će i ove školske godine ostati 500 dinara.