Akcija „BUDI STUDENT 1 DAN“

Akciju „BUDI STUDENT 1 DAN“ PMF već tradicionalno organizuje za sve učenike završnih godina sa željom da srednjoškolcima pruži što više informacija o akademskom životu.

Studenti i profesori sa PMF-a će prijavljene đake provesti kroz zanimljiva predavanja, interesantne vežbe, odvesti na ručak u čuvenu studentsku menzu, na kafu u fakultetsku kantinu, pokazaće im čitaonicu, biblioteku, prošetaće s njima kampusom…

Akcija traje od 27. do 31. marta 2017. godine, a prijave su do 20. marta.

Akcija „Budi student 1 dan“ se organizuje dva puta godišnje, u oktobru i martu, i do sada je preko 600 srednjoškolaca BILO STUDENT 1 DAN.

Prirodno-matematički fakultet se uvek trudi da pravovremeno pruži sve moguće informacije svojim potencijalnim studentima, te za ovaj mesec najavljujemo i ove aktivnosti:

• Besplatne pripreme iz hemije i matematike svake subote od 10 h
  • Učešće na Sajmu obrazovanja “Putokazi” od 6. do 8. marta
  • Učešće na Sajmu obrazovanja u Senti 11. marta
  • Naučno-popularno predavanje „ISTINE I ZABLUDE O DIJETAMA I PREPARATIMA ZA MRŠAVLjENjE“ dr Milana Vraneša u okviru ciklusa „OČI U OČI SA NAUKOM“ u Kulturnom centru Novog Sada 22. marta